IPTV Paketleri

Doruk IPTV'nin Rakipsiz IPTV Server Paketleri ve Fiyatları
Ödeme yaptığınız an bilgileriniz otomatik olarak e-posta adresinize gönderilmektedir.

Tek Kullanıcılı Paketler

Paket Kullanıcı Sayısı İçerik Fiyat
Paket1 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat49TL Satın Al
Paket3 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat99TL Satın Al
Paket6 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat159TL Satın Al
Paket12+3 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat199TL Satın Al
Paket24 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat439TL Satın Al
Paket36 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat629TL Satın Al
Paket48 Aylık Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat749TL Satın Al
PaketSüresiz Kullanıcı Sayısı1 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat999TL Satın Al

Çift Kullanıcılı Paketler

Paket Kullanıcı Sayısı İçerik Fiyat
Paket1 Aylık Kullanıcı Sayısı2 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat79TL Satın Al
Paket3 Aylık Kullanıcı Sayısı2 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat179TL Satın Al
Paket6 Aylık Kullanıcı Sayısı2 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat279TL Satın Al
Paket12 Aylık Kullanıcı Sayısı2 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat419TL Satın Al
Paket24 Aylık Kullanıcı Sayısı2 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat769TL Satın Al

Üç Kullanıcılı Paketler

Paket Kullanıcı Sayısı İçerik Fiyat
Paket1 Aylık Kullanıcı Sayısı3 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat109TL Satın Al
Paket3 Aylık Kullanıcı Sayısı3 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat259TL Satın Al
Paket6 Aylık Kullanıcı Sayısı3 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat399TL Satın Al
Paket12 Aylık Kullanıcı Sayısı3 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat599TL Satın Al
Paket24 Aylık Kullanıcı Sayısı3 Kullanıcı İçerikFull Paket Fiyat999TL Satın Al

Çok Kullanıcılı Paketler Hakkında Bilgilendirme

Paketi satın aldığınızda 1 adet kullanıcı adı ve şifre oluşturulur.
2 veya 3 kullanıcı paketlerde tüm cihazlarda aynı kullanıcı adı ve şifre ile kullanılır.
Tüm cihazlardaki kategoriler aynı olur, yetişkin içerikler kapanırsa tüm cihazlarda kapanır, açılırsa yine tüm cihazlarda açılır.

Satın Alma Aşamaları

Ödeme Yap

İstediğiniz paketteki Satın Al butonuna tıkladığınızda ödeme sayfamız açılacaktır. Banka/Kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdiğinizde eğer bankamız ile bankanız arasında taksit anlaşması var ise otomatik olarak taksit seçenekleri karşınıza çıkacaktır. 3D Secure güvenlik alt yapısı ile telefonunuza gelen SMS şifresi ile ödemenizi tamamlayınız.

Bilgiler Gönderildi

Ödemeniz tamamlandığında sistemimiz otomatik olarak paketinizi oluşturacak ve bilgilerinizi e-posta adresinize gönderecektir. Önemsiz/Spam klasörünü de kontrol etmeni unutmayınız. Eğer sistemimizde daha önceden e-posta adresiniz kayıtlı ise mevcut bilgileriniz ile kullanıma devam edebilirsiniz, aldığınız paket otomatik olarak sürenize eklenmektedir.

Kullanıma Başla

E-Posta adresinize gelen kullanıcı adı ve şifre ile web sitemizden giriş yaparak müşteri sayfanıza ulaşabilirsiniz. Müşteri sayfanızdan; şifrenizi değiştirebilir, paket sürenizi takip edebilir, kurulum bilgilerinizi (m3u, Xtream portal vb) görebilir, cihazlarınızda kullanacağınız programların kılavuzlarına ulaşabilirsiniz. Destek taleplerinizi müşteri sayfanızdan yazabilirsiniz.

Soru-Cevap

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemelerinizi, kredi kartı, banka kartı, sanal kart, tek kullanımlık kartlar ile yapabilirsiniz. Önemli olan 3D Secure güvenliğinin açık olması. Çünkü ödeme alt yapımız 3D Secure ile işlem yapmaktadır ve ödeme aşamasında bankanıza kayıtlı telefon numaranıza tek kullanımlık SMS şifresi gönderilmektedir. Bu sebeple 3D Secure güvenliği olmayan kartlar ile ödeme yapamazsınız. Kısacası, kart sahibinin bilgisi olmadan işlem yapılmasına izin vermiyoruz.

Sistemimiz Türkiye'deki kartlar ile ödeme yapılmasına izin vermektedir. Yurt dışı kartlarınız ile ödeme yaptığınızda hata ile karşılaşmanız çok yüksek. Bu sebeple sadece Türkiye kartları ile ödeme yapınız.

Sistemimiz online çalıştığı için; havale/EFT gibi manuel işlem gerektiren ödeme yöntemlerini kullanmıyoruz. Satış öncesi destek ekibimiz ile iletişime geçerek havale/EFT ile ilgili bilgi alabilirsiniz ancak yine de bu şekilde işlem yaptığınızda ödemenin bize geç ulaşması, bilgilerden 1 tanesini bile eksik yada hatalı yazdığınızda ödemenin hiç ulaşmaması ve ödeme ulaştığında da sadece mesai saatleri içerisinde manuel olarak işlem yapılıp paketinizin oluşturulacağını unutmayınız.

Taksit Seçeneği Var mı?

Evet, taksit seçeneğimiz var. Eğer bankamız ile, ödeme yaptığınız banka kartı arasında anlaşma varsa ödeme aşamasında kart bilgilerinizi girdiğinizde karşınıza taksit seçenekleri çıkacaktır. Bankanızın uygunluğuna göre vade farkı yansıtarak veya peşin fiyatına çıkan taksit seçenekleri ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Bilgilerim Bana Nasıl Ulaşacak? Bilgilerim Ulaşmazsa Ne Yapacağım?

Ödemeniz tamamlandı ise bilgileriniz yazdığınız e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmektedir. E-Posta kutunuzdaki Önemsiz/Spam klasörünü de kontrol etmeyi unutmayınız.

Bilgileriniz ulaşmadı ise çok büyük ihtimal ile e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz. Bu durumda İletişim Formundan bizlere ulaşarak durumu bildiriniz, ekibimiz gerekli kontrolleri sağlarak en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Mevcut Sürem Bitmeden Ödeme Yapabilir miyim?

Mevcut müşterimizseniz, süreniz bitmeden istediğiniz zaman ödeme yaparak paket satın alabilirsiniz. Ödeme aşamasında sistemimizde kayıtlı e-posta adresinizi yazdığınızda aldığınız paket süresi otomatik olarak mevcut sürenize eklenmektedir. Aynı bilgileriniz ile kullanımınıza devam edebilirsiniz. Ödeme yaparken sistemimizde kayıtlı e-posta adresinizden farklı bir adres yazarsanız eğer, otomatik olarak yeni bir paket oluşturulup yazdığınız e-posta adresine bilgiler gönderilecektir.

Daha Fazla Sayıda Paket Satın Almak İstiyorum, Teklifiniz Nedir?

3 Kullanıcılı paketlerimize kadar fiyatlarımız sabittir. En az 5 kullanıcılı paketler için özel teklif sunabiliyoruz. 5 Kullanıcı ve daha fazla sayıda paket satın almak için İletişim Formu üzerinden satış öncesi destek ekibimize mesajınızı iletebilirsiniz. Size özel teklif hazırlanarak tarafınıza sunulacaktır.

Sorularınız?

Satın alma aşamasında problem mi yaşıyorsunuz? Ödeme konularında sorularınız mı var? Satış öncesi destek ekibimize 7 gün 24 saat iletişim formundan mesajınızı iletebilirsiniz.

İletişim Formu
TEST OLUŞTUR
TEST PAKETİ OLUŞTUR

Sadece Gmail Kullanabilirsiniz!

Kalan Test Paketi: -